Мапа елеваторів України на сайті Української універсальної біржі

Сільське господарство є однією з найважливіших галузей економіки України, і водночас однією з небагатьох галузей, яка останніми роками постійно розвивається. У 2021 році країна зафіксувала найбільший у своїй історії врожай зернових – 86 млн тон, зростання на 32,5% порівняно з попереднім роком.

Україна є одним із світових лідерів за обсягами продажів продовольства: на неї припадає половина експорту соняшникової олії, 16% кукурудзи, 10% пшениці, а також є основним постачальником ячменю та ріпаку. Експорт галузі також має ключове значення для економіки – у 2021 році його вартість склала 27,7 млрд доларів США – що склало 40,7% від загального обсягу продажів на зовнішні ринки.

Зернотрейдинг в умовах війни – новий досвід для вітчизняних продавців, якого вони не зовсім хотіли. Не зважаючи на труднощі, зернторгівля в країні встояла, і постачання українського зерна на світові ринки не припинилися.

Елеватори для зерна є сучасним і все більш популярним способом зберігання. Вони забезпечують рівномірний потік повітря та можливість додаткового сушіння, а також захищають зерно від пошкоджень та шкідників. Завантаження та розвантаження на елеваторах не є проблемою, оскільки вони майже повністю автоматизовані.

Збитки від неправильного зберігання зерна можуть коштувати дуже дорого. Тому зернові силоси залишаються неперевершеними в плані зберігання. Впровадження в сільськогосподарську практику металевих зернових силосив дозволило вирішити проблему зберігання зерна за рахунок збільшення ємності зберігання і, насамперед, покращення якості насіння, що зберігається.

На сайті Української Універсальної біржі ви знайдете актуальні данні о наявності елеватора у вашому регіоні. Ця інформація необхідна в першу чергу для контрагентів які займаються закупівлею зернових культур для подальшою переробки та продажу. З точки зору логістики зручне розташування елеватора забезпечує мінімальний час простою транспорту.

Зерновий склад є важливою ланкою в логістиці сільськогосподарської продукції, а моніторинг продукції на зернових складах забезпечує безперебійність роботи та функціонування зернових складів. Основним завданням зернового складу є закупівля зерна, зберігання, збереження та перерозподіл зерна. Необхідність підтримки запасів на складах пов’язана насамперед із забезпеченням безперервності виробничих процесів, безперервності реалізації продукції, захисту від зміни цін, а також збереженням якості виробленої сільськогосподарської продукції.

Цікаві новини: Як орієнтуватися у світі ігор онлайн-казино? 

Актуальна мапа елеваторів України на УУБ

Актуальна мапа елеваторів України розташована за посиланням https://map.uub.com.ua/. Сучасні та ефективні логістичні системи мають велике економічне значення при зберіганні сільськогосподарської продукції, як на фермі, так і в промисловому секторі.

Будьте завжди у тренді та дознавайтесь новини Біржи першими. Оформляйте підписку на чат бот ТОВ “Українська універсальна біржа” у Viber і Telegram.

Отправьте комментарий on "Мапа елеваторів України на сайті Української універсальної біржі"

Отправьте комментарий

Ваш email адрес не будет опубликован.


*