Що робити в разі купівлі битого або перефарбованого авто?

При покупці автомобіля завжди укладайте договір купівлі-продажу. Контракт повинен бути дуже ретельно прочитаним, щоб після придбання не стикаютися з неприємними наслідками. Договір повинене детально описувати стан придбаних технологій. Майбутні власники автомобілів йдуть до автосалону, навіть якщо вони купують не нову машину, а через трейд-ін. Всі впевнені, що в офіційному центрі їм не продадуть битий або перефарбований транспортний засіб. Для господаря нового автомобіля, виявлення факту перефарбування або ремонту його автомобіля, перед покупкою у автосалоні, виявляється неприємним сюрпризом. Покупець не думає про те, що дилер може відремонтувати або перефарбовувати свої товари, перш ніж їх продавати. Продавець не попереджає своїх клієнтів про те, що зробив ремонт або фарбування. Хоча під час транспортування та розвантаження відбувається всяке, утворюються не тільки сколи та подряпини, може навіть пошкодитися геометрія кузова. Лайфхак на все життя при покупці автомобіля або будь-якої іншої рухомості – використовуйте офіційні та перевірені аукціони, там вказують всі наявні недоліки, як і до зовнішнього, так внутрішнього стану машини. Наприклад, Українська універсальна біржа, https://sale.uub.com.ua/ru/filter/vehicles, яка є офіційною платформою української аукціонної системи Prozorro. Продаж.

Купівля Авто

Що робити у випадку невдалої покупки?

Процедура виявлення дефектів легше, якщо з дня від придбання автомобілю не пройшло два тижні. У цьому випадку ви можете використовувати закон про захист прав споживачів. Поки не пройшло п’ятнадцять днів, покупець має право повернути неякісні товари та попросити гроші назад. Або вимагати замінити товар на інший, такої ж марки, або змінити модель, перераховуючи суму, що сплачується. Покупець повинен зробити заяву, внести дату завершення угоди, перелічити виявлені дефекти. Використовуйте гарантійну картку, чек платежу, договір куплі-продажі. Щоб довести, що споживач звернувся до закінчення терміну, необхідно, щоб представник дилера поставив штамп на екземпляр покупця. Отримавши заявку, салон повинен організувати автотехнічний обстеження за свій рахунок у присутності покупця. Коли здійснюється перевірка, ведеться фотозйомка, здійснюється інструментальне вимірювання та технічний аналіз. Після обстеження створюється документ, з яким продавець і покупець ознайомляться.

Що я повинен робити, якщо пройшли більше 15 днів?

Якщо термін вже більше двох тижнів з дня придбання, з поверненням буде складніше, вам доведеться йти до суду. Під час розгляду позивач повинен довести, що йому продали товари неналежної якості. Це можна зробити лише за результатами експертизи. Позивач повинен переконати суд в продажі йому невідповідного товару. Якщо покупець може забезпечити переконливі докази, суд визнає, що договір припиняється, зобов’язує продавця компенсувати позивачу всі витрати. Але в судовій практиці таке рідко трапляється, як правило, дилер просто усуває недоліки за свій рахунок. Але автосалони загрожує великим покаранням за обман споживача.

Що робити при покупці дефектного автомобіля з рук?

При покупці автомобіля в фіз. лиця, закон про захист прав споживачів не працює. Тому не існує двох тижнів, щоб повернути товар. Якщо ви знайшли брак, про який не було сказано продавцем, треба звернутися до суду про припинення договору продажу. Щоб повернути кошти, покупець посилає продавцю письмове повідомлення відмовитися від виконання умов договору. Подальші дії однакові, необхідно провести експертизу, довести факт обману.

Отправьте комментарий on "Що робити в разі купівлі битого або перефарбованого авто?"

Отправьте комментарий

Ваш email адрес не будет опубликован.


*