Лікарні Миколаєва

Рано чи пізно, але в лікарні змушені звертатися всі жителі країни без виключень. Відвідування сімейного лікаря, планові консультації вузьких фахівців, оформлення санітарної книжки, щорічний медичний огляд, щеплення згідно з планом, профілактика карієсу – це далеко не всі все приводи звернутися до медиків. Щоб у разі потреби не втрачати дорогоцінний час, важливо мати повну інформацію про профілі і розташування лікарні в Миколаєві.

Контакти

Назва Адреса
ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ вул. Корабелів, 14
ЛІКАРНЯ УМВС вул. Флотська, 71
МІСЬКА ЛІКАРНЯ №1 вул. Володарського, 4
МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3 вул. Космонавтів, 97
МІСЬКА ЛІКАРНЯ №4 вул. Адмірала Макарова, 1
МІСЬКА СТАНЦІЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ вул. Миколаївська, 23
НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР вул. Спаська, 17а
МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР вул. Сиваської дивізії, 8
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР вул. Володарського, 4
ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОГО ЛІКУВАННЯ вул. Велика Морська, 27
ОБЛАСНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ вул. Космонавтів, 43
ОБЛАСНА ОФТАЛЬМОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ вул. Васляєва, 10
ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ №1 вул. Володарського, 4
ОБЛАСНИЙ ЛІКАРСЬКО-ФІЗКУЛЬТУРНИЙ ДИСПАНСЕР вул. Дунаєва, 39
ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ вул. Київська, 1
ОБЛАСНИЙ-ВЕНЕРОЛОГІЧЕСКМЙ ДИСПАНСЕР вул. Радісна, 2
ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР вул. Миколаївська, 18
ШВИДКА ДОПОМОГА КОРАБЕЛЬНОГО РАЙОНУ пр. Богоявленський (Жовтневий), 336
ЦЕНТР ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї вул. Київська, 1

У яких випадках і куди слід звертатися за медичною допомогою

Все міських медичних установ можна умовно розділити на чотири групи:

  • поліклініки;
  • стаціонари;
  • стоматології;
  • інші установи охорони здоров’я.

Перша група – лікарні за місцем проживання, куди звертаються для попередньої діагностики. Медична реформа створила наступний алгоритм дій: відвідування сімейного лікаря – огляд і діагностика – виписка лікування або направлення до вузького спеціаліста. На сьогоднішній день потрапити, наприклад, до лора чи невропатолога без попереднього візиту до терапевта буде важко. Також, до поліклінік відносять і дитячі установи, куди за місцем укладення декларації відправляються діти до 16 років. Варто відзначити, що відвідувати лікарню можна як поруч з будинком, так і будь-яку іншу, з терапевтом якого підписано угоду.

Крім державних поліклінік, кожен житель Миколаєва може звернутися в приватні клініки, де працюють лікарі різного спрямування – як терапевти, так і вузькі фахівці.

Зі стаціонарами інша справа. На базі деяких поліклінік діють повноцінні лікарні, де пацієнт не тільки може отримати консультацію, а й перебуває під цілодобовим наглядом лікарів. Щоб потрапити на стаціонар однієї з клінік, необхідно напрямок від сімейного лікаря, або лікаря швидкої допомоги (в разі екстрених або надзвичайних ситуацій). На відміну від поліклінік, які відкриті в кожному районі міста стаціонарні лікарні відрізняються між собою напрямком і наявністю тих чи інших відділень.

Корисна інформація:

  • Лікарня швидкої допомоги: терапевтичне, травматологічне урологічне, гінекологічне, нейрохірургічне, реанімаційне, хірургічне відділення.
  • Міська лікарня №4: терапія, кардіологія, неврологія, пластична хірургія, патологоанатомічне відділення. Доступний денний стаціонар.
  • Стоматологічні кабінети можливо відвідати як в державних, так і приватних клініках. Прийом ведеться за попереднім записом. Варто відзначити. що стоматологію не покриває соціальна страховка.
  • У четверту категорію відносять профільні клініки, де надають вузькоспеціалізовані послуги. Наприклад, пологові будинки, тубдиспансери, центри функціональної діагностики, інститути раку, шкірно-венеричні диспансери, медично-санітарні частини окремих підприємств.