Міфи про кредити через які люди терплять фінансове фіаско

На жаль, сьогодні багатьом знайома ситуація, коли людина бере на себе стільки кредитних зобов’язань, що в підсумку не може їх виконати. Але цього можна уникнути, проаналізувавши обрану вами фін. організацію, наприглад на такій сторінці – опис СпортБанку. Криза і важке фінансове становище можуть впливати на платоспроможність позичальника і погіршити його відносини з банком.

До того ж кредитні організації неохоче дають своїм клієнтам кредитні канікули. І тому позичальникам доводиться шукати вільні кошти, за допомогою яких вони могли б погасити свої кредити. Відбувається така ситуація через відсутність будь-якої подушки безпеки у позичальника, яка і могла б прийти йому на допомогу в непередбачених обставин.

У що помилково вірять позичальники, тим самим погіршуючи своє становище:

– за допомогою кредиту можна поправити своє фінансове становище;

– кредит необов’язково виплачувати, якщо з банком щось трапиться;

– платежі по кредиту можна затримувати;

– легше оформити позику, ніж збирати гроші самому.

Для того щоб перестати вірити в ці помилки, людям достатньо всього лише стати фінансово грамотними і розібратися в системі кредитування.

Оформлений в банку позику навряд чи допоможе людині поправити його фінансове становище

Швидше за все, кредит зробить позичальника боржником, який навряд чи зможе розплатитися з кредитної організації. Деякі люди беруть кредити, не зважуючи всі за і проти і не маючи впевненості в тому, що вони зможуть уникнути прострочень в майбутньому.

Якщо банк раптом лопне, то стягувати кредитні кошти з його клієнтів буде вже інша організація, проте піти від виплати позики їм все одно не вдасться.

У кредитах немає нічого поганого, однак погашати їх потрібно своєчасно

В якійсь мірі кредит, звичайно ж, може допомогти людині. Наприклад, в тому випадку, якщо йому потрібна велика сума грошей або якщо він впевнений у своїй платоспроможності. Не завжди індивід може бути фінансово організованим для того, щоб накопичити гроші своїми силами, але набутий товар в кредит іноді здатний себе окупити в майбутньому.

Але при цьому, пов’язуючи себе кредитними зобов’язаннями з організацією, необхідно виплачувати позику без прострочень. В іншому випадку можна зіпсувати свою історію по кредитах. І тоді ніхто не зможе гарантувати позичальникові, що він зможе отримати необхідний йому позику в майбутньому. Адже у банку не буде жодної довіри до такого клієнта і впевненості в тому, що він зможе відповідально підійти до оформлення позики.

Звичайно, багато людей не люблять збирати гроші, адже для цього необхідно запастися часом і терпінням. Але, можливо, це рішення доцільно, особливо в тому випадку, якщо гроші потрібні на придбання не дуже дорогий речі, яка не є товаром першої необхідності.

Отправьте комментарий on "Міфи про кредити через які люди терплять фінансове фіаско"

Отправьте комментарий

Ваш email адрес не будет опубликован.


*