Порівняння граніту для виробництва з України, Карелії і Китаю.

У компаній-виробників ритуальної сфери найпопулярнішим матеріалом для виготовлення пам’ятників є граніт. Цей камінь має ряд властивостей, які вигідно його відрізняють від інших матеріалів. До них можна віднести: міцність, довгий термін експлуатації, стійкість до впливу зовнішніх факторів (волога, температура, механічні дії), відмінний зовнішній вигляд. І дійсно цей матеріал виглядає гідно. Він володіє багатою фактурою і особливою глибиною кольору. Філігранний рисунок каменю надає оригінальність композиції.

Цей матеріал натурального походження буває різних сортів і має багато різноманітних відтінків. Серед них зустрічаються чорні, зелені, сірі, блакитні і навіть червоні. Рудники з цим матеріалом зустрічаються в багатьох країнах світу. Однак в ритуальній сфері найчастіше використовують граніт з родовищ, розташованих в Карелії, Україні та Китаї.

Карельський граніт

Граніт з Росії належить до певного сорту. Цей вид називається габро-діабаз. Видобувають його в Карелії, а якщо точніше, то на родовищі в Другорецке. Цей камінь найбільш популярний серед виробників надгробків. Матеріал підходить як для виготовлення стандартних моделей середнього цінового сегмента, так і для створення ексклюзивних масштабних композицій. Унікальність цього граніту полягає в його кольорі. Він буває всіх відтінків чорного кольору. Крім того габро-діабаз з Карелії відрізняється своєю стійкістю до умов суворої зими, легкістю в обробці і майже не сточується з плином часу. Всі ці якості в ритуальному виробництві високо цінуються. Чорний колір карельського граніту зберігає свою яскравість протягом довгого часу. Крім того, на ньому вигідно виглядає гравірування. Вартість цього матеріалу з Росії є на ринку демократичною. Це робить його ще більш затребуваним.

Граніт з Китаю

Зовсім недавно на ринку нашої країни з’явився граніт китайського походження, він вигідно відрізняється від своїх конкурентів невисокою ціною. За своїми характеристиками камінь не сильно відрізняється від сортів з інших родовищ і також легко піддається обробці. Виходячи з того, що витрати на обробку низькі, а сам матеріал є недорогим, надгробки з нього виходять конкурентоспроможними і доступними для покупців. Але в продажу зустрічаються підробки, які за якістю набагато гірше оригінального матеріалу.

Граніт з України

На території України розробляються кілька родовищ граніту. Найвідомішим рудником є ​​Житомирський. Так само цей природний камінь видобувають в Костянтинівському, Капустинський та Сімонском родовищах. Перераховані сорти граніту вже завоювали на російському ринку хорошу репутацію і часто використовуються при виготовленні надгробків. Камінь з України є довговічним і міцним. Його використовують при обробці офісів і будинків. Компанії-виробники ритуальної сфери цей граніт використовують для створення всіх ритуальних предметів (пам’ятників, скульптур, ваз і т.д.).

Підприємства, що працюють в сфері ритуальних послуг, пропонують своїм клієнтам виготовлення пам’ятників з граніту різного походження. Співпраця з прямими постачальниками сировини дозволяє гарантувати своїм замовникам високу якість і оригінальність використовуваних матеріалів. Фахівці компанії підберуть найкращий сорт граніту для кожного проекту.